Věrnostní program

ČT Kč neboli body/kredity, je náš systém za věrnost :)

Tonery i kancelářské potřeby jsou zásadní a nedílnou součástí kancelářského života, a protože je nutné je pravidelně doplňovat a obměňovat, a víme, že se budete tedy určitě často vracet - chceme Vás odměňovat za každý opakovaný nákup. Proto vracíme 5 % z každého nákupu zpět do Vaší ČT peněženky. 

Jak to funguje?

Za jakoukoli objednávku u nás v e-shopu připíšeme ČT Kč - což jsou 1:1 přesně Kč, které lze uplatit jako slevu. 100 ČT Kč kredit = 100 Kč přímá sleva na další nákup. 

Platnost ČT Kč je 3 měsíce, takže můžete sbírat a sbírat a sbírat... :)

Prosím, mějte v patrnosti, že ČT Kč připíšeme až po zaplacení - což někdy může být déle, než když zaplatíte kurýrovi. Protože peníze z dobírek, od přepravní společnosti, putují o pár dnů déle. Děkujeme za pochopení. 

Váš aktuální stav kreditů uvidíte po Přihlášení do svého účtu. Proto je lepší být registrovaný:)

 

------- ČASTO KLADENÉ OTÁZKY ------- 

Jak můžu získat ČT Kč (body) ?

ČT Kč získáváte za každý uskutečněný a zaplacený nákup. Jakmile shromáždíte dostatek ČT Kč, můžete je uplatnit v rámci dalšího nákupu. Jinými slovy: čím více nakupujete, tím větší slevy můžete získat. Bonusové ČT Kč se vám přičtou až po uhrazení objednávky a nikoliv hned po nákupu. Naopak po stornování nebo dobropisování faktury (když se zboží vrátí nepřevzaté nebo jako vrácené) se body odečítají stejným vzorcem, jako se přičetly. ČT Kč se přičítají podle vzorce 100 Kč objednávka = 5 Kč kredit.

Můžu získat ČT Kč i jinak?

Ano můžete. Za vaši registraci vás odměníme 50 Kč.

Jak můžu ČT Kč uplatnit?

Vaše nasbírané body vám přináší slevy. Stav vašich bodů můžete vidět po přihlášení ke svému zákaznickému účtu. V košíku vidíte stav bonusových bodů s možností jejich použití. U registrovaných zákazníků po přihlášení, u neregistrovaných zákazníků po zadání při nákupu stejného e-mailu na který Vám přišel PIN kód s body z předchozího nákupu.

Neregistrovaným zákazníkům pošleme po odeslání objednávky e-mail s informací o stavu jejich bonusového konta + PIN kód pro jejich uplatnění. PIN kód je vázaný přímo na e-mail, ze kterého byla objednávka odeslána, tedy lze uplatnit s další objednávkou pouze ze stejného e-mailu.

U registrovaných zákazníků je to jednodušší, vše se načítá automaticky v registraci a po přihlášení můžete nakupovat a body uplatňovat.

Kombinace se slevovými kupóny

Na jedné objednávce nelze použít ČT Kč a zároveň uplatňovat slevový kupón. Chcete-li uplatnit kupón, nebudete mít možnost zlevnit objednávku použitím ČT Kč a naopak. Použitý slevový kupón ovlivňuje celkovou částku objednávky a tím pádem také celkový počet získaných ČT Kč.

Kde najdu Přehled ČT Kč?

Přehled počtu získaných bodů je vždy dostupný ze stránky „Přihlášení“ a kliknutí na „Můj účet“ v pravém horním rohu našeho e-shopu. Po přihlášení do vašeho účtu se dozvíte bilanci vašich ČT Kč na základě uskutečněných nákupů. Prosím, berte na vědomí, že počet vašich ČT Kč bude přičten až po uhrazení objednávky. Po každém uplatnění vašich bodů bude jejich počet okamžitě odečten z vašeho bonus účtu.

Co když si zakoupím produkt bez využití bonusových bodů a rozhodnu se ho vrátit? Co se stane se získanými body?

Když vracíte zakoupený produkt, tak zároveň vracíte získané ČT Kč. Vaše bilance bude přepočítána zpět na původní stav před tímto nákupem.

A co platnost mých nasbíraných ČT Kč?

Platnost Vašich Kaček je omezena na 90 dnů. Proto je používejte s předstihem a často!

Další informace

Bonusové body nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu. Při výměně zboží NELZE bonusové body uplatnit!

Používáme Bonusový systém Ellity