8 důvodů proč

checkbox  Vše vyrábíme pouze v Česku a umíme 500+ druhů tonerů

Pro nás je výroba tonerů krásné řemeslo, u kterého věříme, že se dá pořád dělat poctivě, z kvalitních dílů co neporušují patenty, z tonerového prášku co neškodí zdraví a s velkou výslednou úsporou tisku pro zákazníka. Řemeslo provozované jen a pouze u nás, v Česku. Já i moji kolegové jsme hrdí Češi, výrobu máme v Kralupech nad Vltavou, a proto jsme Váš nový "ČESKÝ TONER".

checkbox  Neporušujeme patenty a používáme pouze originální těla

Přípravě Českého Toneru předchází pečlivá péče a několikanásobná kontrola při výrobě. Vždy používáme originální těla výrobců a ty dle legislativy zrenovujeme. Pokud při výrobě zjistíme, že připravované tělo toneru je opotřebované, vyměníme komponenty za jiné nebo vyměníme celý kus za nový - pokud nám to patentová ochrana dovolí.

checkbox  Nedovážíme asijské napodobeniny

Víme, že v této době není lehké se vyznat v tom, co je a co není kvalitní toner, protože trh zaplavili velmi levné napodobeniny z Asie. My jsme ČESKÝ TONER a nemáme ambici prodávat kompatibilní tonery tohoto typu. Už jen prodejní cena, která je nižší než výkupní cena originálního těla, jasně indikuje pochybnosti o kvalitě.

checkbox  Vždy měníme nový válec, čip i stěrku

Měníme všechny díly za nové - u kterých to je možné. I když je optický válec v dobrém stavu, vkládáme nový. Je mnohem důležitější jistota, že budete s tonerem spokojeni, než šetřit na tak důležité věci jako je optický válec. Vše ostatní také pečlivě a opatrně zrenovujeme. Vždy také instalujeme čip nebo stěrku - pokud ji toner obsahuje. Abychom měli jistotu že vše bude fungovat na 100 %. Více o způsobu renovace najdete článek: Jak vyrábíme

checkbox  Plníme certifikovaným tonerem a dle ISO norem

Tonery jsou plněny kvalitním tonerovým prachem třídy kvality "A". Nespíme na vavřínech, když se na trhu objeví technologicky kvalitnější tonerový prach než předchozí model, investujeme a snažíme se co nejdříve plnit tímto. Pro všechny tonery platí norma ISO 19752 pro černé náplně a ISO 19798 pro barevné náplně.

checkbox  Garantujeme kompatibilitu a nepoškození tiskárny

U našich tonerů garantujeme plnou kompatibilitu, proto dbáme i na kvalitu čipů, pořizujeme je pouze od ověřených výrobců v Evropské Unii. Pokud se objeví jakýkoli problém, vždy je pro nás prioritou ho vyřešit. A to i v případě, že došlo k poškození Vaší tiskárny. Pro takového účely máme vlastního technika a tiskárnu dáme do pořádku.

checkbox  Garantujeme záruku 2 roky i pro firmy

Nerozlišujeme, jestli je toner určený pro soukromé nebo firemní účely. Český Toner je produkt, který jsme vyrobili v té nejlepší kvalitě, a proto se všichni naši zákazníci mohou spolehnout na záruku 24 měsíců. A pokud nemáte doklad o pořízení, nevadí, vy jste důvěřovali nám, my důvěřujeme Vám. Vše dohledáme v systému. 

plus    NÁHRADNÍ PLNĚNÍ PRO FIRMY